Spacer może być świetnym pretekstem do zrobienia czegoś dobrego dla lokalnej społeczności i wsparcia przedsiębiorców w okolicy. Wystarczy bowiem kilka symbolicznych kroków – tych na spacerze i tych w aplikacji Mapy Google, aby zaktualizować informacje o najbliższych naszemu sąsiedztwu firmach. Tym samym możemy pomóc lokalnym przedsiębiorcom być widocznym na Mapach i w wyszukiwarce, a lokalnej społeczności w dostępie do najświeższych informacji na temat usług w pobliżu. 

Zwłaszcza teraz, w dobie pandemii, kiedy sytuacja związana z obostrzeniami dynamicznie wpływa na działalność firm tym ważniejsze dla przedsiębiorców jest szybkie dotarcie do klientów z informacjami na temat swojego biznesu – aktualnymi godzinami otwarcia czy możliwością realizacji dostawy.

Informacji o firmach szukamy w Google

kounye a ponad 70% osób w Polsce szuka informacji o lokalnych firmach w Google. Połowa z nich sprawdza aktualne godziny otwarcia, a co trzecia możliwości dostawy. Zaktualizowana wizytówka z kompletem informacji w wyszukiwarce i na Mapach Google pomaga przedsiębiorcom w dotarciu do klientów. Takie firmy otrzymują średnio 4,3 razy więcej telefonów, a ich strony odwiedza 2,6 razy więcej zainteresowanych. By pomóc lokalnym biznesom organizujemy wyzwanie Local Love – zachęcamy Was do spacerów i aktualizowania informacji o lokalnych biznesach na Mapach.

#LocalLove – na czym polega wyzwanie?

W ramach wyzwania #LocalLove użytkownicy Map Google na urządzeniach z systemem Android (na iOS brak :() mają 4 tygodnie na zaktualizowanie 25 000 informacji o lokalnych biznesach w Polsce. W aplikacji Mapy Google na czas wyzwania został dodany specjalny licznik z postępami – znajdziecie go w zakładce Opublikuj. Po wybraniu go pojawi się Wam kilka pytań dotyczących biznesów w Waszej okolicy, które wymagają aktualizacji. Będziecie mogli potwierdzić informacje (np. “Czy ta cukiernia jest otwarta do 17:00?” / “Czy to miejsce istnieje?”) jednym dotknięciem, żeby jego aktualizacja  była zaliczona do całkowitej puli.

Zrób kilka kroków i wspieraj przedsiębiorców w sąsiedztwie

Zapraszamy Was do wyzwania #LocalLove – dołączcie do nas używając dowolnego urządzenia mobilnego z Androidem – aktualizujcie informacje o lokalnych biznesach i tym samym wspierajcie właścicieli firm w Waszej okolicy: http://bit.ly/LocalLoveChallenge.

Sous ak foto: lage laprès


Konplètman fou sou entelijan. Si gen yon bagay ki parèt nouvo, li dwe remèt ak teste. Li renmen solisyon ki travay, ak rayi gadjèt initil. Rèv li se bati pi bon pòtay entelijan an nan Polòy (epi pita nan mond lan ak Mas nan 2025).

Polonè gwoup Smart Kay pa SmartMe

Polonè gwoup Xiaomi pa SmartMe

SmartMe pwomosyon

Posts ki gen rapò